Nieuwsbericht Spieren voor Spieren weekend week 42-2024
Aanvallend Spieren voor Spieren powered by Douna/Ormer imponeert in Amsterdam
Het team Spieren voor Spieren powered by Douna/Ormer heeft afgelopen weekend een sterke marathon gereden in Amsterdam. De mannen lieten zich van hun aanvallende kant zien en zaten voortdurend mee in kopgroepjes, die grotendeels door Spieren voor Spieren/Douna en Ormer werden opgezet. Roy en Jasper schuwden het werk en de aanvallen daarbij niet.
Chris maakte in zijn eerste officiële marathon meteen indruk: een echte doorzetter die nergens voor terugdeinsde. Hij mengde zich in de sprint, kwam net niet op de goede plek terecht, maar werd knap 17e in de einduitslag en pakte de 4e plaats in het jongerenklassement. Met hem en de andere talenten gaan we dit seizoen nog mooie dingen zien.
Ook Isaac Immerzeel reed zijn allereerste marathon op dit niveau. Vooraf werd een helder plan afgesproken: zuinig en beschermd meerijden in het peloton en alert blijven bij een eventuele breuk. Isaac hield zich uitstekend staande en reed de koers prachtig uit — hij was dolblij, en wij bijzonder tevreden.
Op naar volgende week: Alkmaar.

Foto's tijdens training op schaatsbaan Leeuwarden Bron: Neeke Smit